Arkadaşlarınızla Paylaşın
  • Galatasaray Lokomotiv Moskova Mac Turu
  • Galatasaray Lokomotiv Moskova Mac Turu

Galatasaray Lokomotiv Moskova Mac Turu

KİŞİ | GECE
Onur Hava Yolları ile VİZE DAHİL 4 yıldız oteller
İstanbul Moskova Onur Air H.Y
2 gece 3 gün

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Sizlere Her Konuda 7/24 Yardımcı Olmaktan Memnuniyet Duyarız.

0216 418 9 418

Size En Uygun Dönemi Seçin ve Cazip Teklifleri Görün...
Tur Tarihi
Yetişkin Sayısı
1.Çocuk
2.Çocuk
TUR TANITIMI

ONUR AİR HAVAYOLLARI İLE

2 Gece 3 Gün

LOKOMOTIV MOSKOVA vs GALATASARAY

Moskova (2)

27 – 29 KASIM 2018

VİZE DAHİL !

 

27 Kasım         İstanbul – Moskova

Siz değerli misafirlerimizle İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde buluşma. Bagaj ve check-in işlemlerinin ardından Onur Air Havayolları’nın  8Q572 sefer sayılı uçuşu ile 11:30’da Moskova’ya hareket. 14:25’te varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel aracımızla panoramik Moskova şehir turuna başlıyoruz. Moskova şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Siyasi ve toplumsal çalkantılara sahne olmuş tarihi merkez Kızıl Meydan, Lenin’in Mozolesi, GUM Alışveriş Merkezi, St. Basil Katedrali, Kremlin Sarayı, Bolşoy Tiyatrosu bulunmaktadır. Turumuzun bitiminde otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

28 Kasım         Moskova

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Bu turumuz sonrasında arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek Novodevici Mezarlığı & Arbat Caddesi turuna katılabilirler. (40 Euro) Novodevici Mezarlığında turumuz başlıyor. Öncelikle panoramik olarak göreceğimiz Novodevici Manastırı 1524 yılında kurulmuştur. Zaman içinde birçok çariçe adayının da yıldızının söndüğü yer olmuş. 1812 yılında Napolyon’un emriyle yıkılmak istenmişse de rahibeler bu karara engel olmayı başarmışlar. 1922’de tamamen boşaltılan ve kaderine terk edilen manastır 1994 yılındaki restorasyon sonrası tekrar kapılarını açmış. Kompleks içerisindeki Novodevici Manastırı’nın yanı sıra Nazım Hikmet’in ve eşi Veronica’nın da mezarlığı, Anton Çehov ve Gogol’un mezarlıkları da burada bulunmaktadır. Tarih dolu turumuzun ardından Moskova’nın en işlek caddesi olan Arbat Caddesine geçiyoruz. Bugün Moskova’nın ve Rusya’nın en ünlü sokağı, tarihi 1493 e kadar uzanan, adını Slav dillerinde “tepe” anlamındaki “gorbat” kelimesinden, bir başka söyleme göre de “şehir civarı”, “varoş” anlamına gelen Arapça “Rabad”dan alan “Arbat Sokağı”nda dolaşarak tarihini yaşayacak ve sokak üzerindeki adım başı isimsiz ressamların sanat çalışmalarını izleyeceğiz. Tur sonrası Maç Transferi için hareket.

GALATASARAY’IMIZA BAŞARILAR

 

29 Kasım         Moskova – Istanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından odaları boşaltma ve serbest zaman. Havalimanı transferimiz için rehberimizin belirteceği saatte buluşma. Check-in ve bagaj işlemlerinin ardından Onur Air Havayolları 8Q573 sefer sayılı uçuşumuz ile 15:15’te Istanbul Yeni  Havalimanı’na hareket. 18:20’de varışımıza istinaden Turumuzun sonu. Eve Hoşgeldiniz!

TUR PROGRAMI

Not

·       Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Önemli Notlar

·       Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

·       İremtur, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. İremtur, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.

·       Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

·       Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından İremtur sorumlu tutulamaz.

·       Vize Başvurusu için Pasaport & Arka Fonu Beyaz 2 Resim & Ev ve iş adresi & Sabit ve Cep Telefon Numaralarının olduğu dosyayı tur tarihinden uçuştan minimum 14 gün önce tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

·       Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acentanız tarafından bilgi verilecektir.

·       Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

·       Panoramik şehir turları maksimum 2 saat süren otobüs içerisinden yapılan şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

Fiyata Dahil Hizmetler

·       Onur Air Havayolları ile IST (yeni havalimanı)-ZIA-IST (yeni havalimanı) grup ucak biletleri,

·       Belirtilen otellerde oda kahvalti konaklama,

·       Havalimanı otel Havalimanı transferleri,

·       Panoromik sehir turu,

·       Türkçe Rehberlik,

·       Rusya Vize Bedeli.

Dahil Olmayan Hizmetler

·       Yurtdışı çıkış fonu – 15 TL,

·       Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar,

·       Şoför ve rehber bahşişleri (İsteğe bağlıdır),

·       Maç Biletleri.

Tur Hakkında Yorumlarınız
Adınız &Soyadınız
Mesajınız
(Max. 500 Karakter)

Karakter Kaldı
 


Diğer Turlar

Elegant Avrupa Fransa & İtalya & İsviçre & Almanya
Elegant Avrupa Fransa & İtalya & İsviçre & Almanya
379.00 Kişi Başı
22.03.2019
Yeni Grand Ukranya
Yeni Grand Ukranya
279.00 Kişi Başı
22.03.2019
odessa Turu
odessa Turu
199.00 Kişi Başı
22.03.2019