Kullanım Sözleşmesi


WEB SİTESİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ
1- Kullanım Koşulları
Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. iremtur.com.tr web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır. Turpro Turizm Ltd.şti. bu sözleşmede her zaman değişiklik yapma hakkına haizdir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Kullanıcı değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektedir ve siteye devam eden erişim veya devam eden site kullanımı değiştirilmiş sözleşmenin kesin olarak kabul edildiği anlamına gelecektir.
2- Kullanıcı Bilgileri
iremtur.com.tr sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözler ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. İnternet kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
3- Kullanıcı Yükümlülükleri
iremtur.com.tr sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu garanti eder. Kullanıcı kendisine ait kullanıcı adı ve şifreyle yapılan tüm işlemlerden ve bu işlemlerden dolayı doğabilecek tüm sonuçlardan sorumludur. Kullanıcı şifre ve kullanıcı adını üçüncü bir şahsa vermesi halinde doğacak olan zararlardan kendi sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.
iremtur.com.tr her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir. Tipografik ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan Turpro Turizm Ltd.şti. sorumlu tutulamaz. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.
4- Telif Hakları Ve Ticari Markalar
iremtur.com.tr sitesinin tüm hakları Turpro Turizm Ltd.şti.’ ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan yazılım, ürünler, logolar vs. ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler, grafikler vb. içerikler ulusal ve uluslararası kanunlar ve sözleşmeler ile korunmaktadır. iremtur.com.tr ‘da yer alan her türlü bilgi ve materyallerin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. iremtur.com.tr’ da yer alan ifadeler içerisindeki üçüncü kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz ve bu hususun belirtilmesi zorunluluğu vardır. 5- Üçüncü parti sitelere verilen bağlantılar
iremtur.com.tr sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantılar bilgi vermek ya da reklam amaçlıdır. Kullanıcının bu linklere bağlantı yapıp yapmaması tamamen kendi inisiyatifindedir. Bu nedenle kullanıcı site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde hiçbir kontrolü olmadığı için iremtur.com.tr’ un, linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşılabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Ayrıca kullanıcı, herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal ya da hizmete güvenerek, bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak iremtur.com.tr’ un sorumlu olmadığını kabul eder.
6- Güvenlik
iremtur.com.tr aracılığı ile alışveriş yaparken kullanılan kişisel bilgiler hem çevrimiçi hem de çevrimdışı durumundayken koruma altındadır. Üyelik ve rezervasyon işlemleri gerçekleştirirken verilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Müşteri bilgilerinin üçüncü şahıslar tarafından görülmesi mümkün olmayıp, üçüncü şahısların bu bilgilere müdahale imkanı bulunmamaktadır. Bu güvenliğin sağlanması amacı ile üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistem olup, uluslararası bir standarttır. iremtur.com.tr üzerinden işlem yaparken kullanılan bilgiler ve işlemlere ait tüm bilgiler şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve kullanıcı tarafından verilen talimatlar dâhilinde kullanılabilir. Üçüncü kişilere gösterilmez, devredilmez; sadece ilgili bankaya iletilir. Kullanıcı bilgilerinin gizliliği ile ilgili ayrıntılar için “Gizlilik Sözleşmesi” sayfasının incelenmesi önerilir.Tatiliniz Güvende
48 Yıldır Bize güvenen milyonlar arasına katılın.
Müşteri Memnuniyeti
Mutluluğunuz için tatiliniz sırasında da yanınızdayız
9 Aya varan Taksit İmkanı
Tatilinizi peşin fiyatına 9 taksit ile satın alma imkanı
Güvenli Online Alışveriş
256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş
Kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz!
Bilgilerinizi Güncellemek veya onayınızı geri almak için [email protected]'dan veya 0216 450 3 450 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.